Videoprezentace systémů

AluPlus – rámový zasklívací systém

Hliníkový rám je osazen sklem o tloušťce 4 – 6 mm, pro zvýšení izolačních vlastností systému lze využít i izolační dvojsklo o tloušťce 16 mm. Způsob otevírání je posuvný, tzn. jednotlivá skla se zasouvají za sebe ve variantách 2-dílné, 3-dílné, 4-dílné nebo 5-dílné posuvné stěny. Ovládání je velmi jednoduché a provoz téměř bezúdržbový. Systém se montuje rychle a bezpečně bez použití lešení či lávky.

 

AluCombi – rámový zasklívací systém

Provedení a možnosti výplní se shodují s rámovým systémem AluPlus. Liší se tvarem vertikálních profilů, které jsou robustnější a tužší a umožňují tak využití tohoto systému do vyšších stavebních otvorů. Vzhled těchto profilů je nejen velmi elegantní, ale zároveň slouží jako madlo po celé své délce.

 

AluFlexi – rámový zasklívací systém

Systémové řešení vychází z rámového systému AluPlus. Hlavním rozdílem je způsob uchycení křídla a typ kolejnice v horní části. Největší výhodou tohoto systému je snadné vyrovnání nerovností konstrukcí až do 50mm, což výrazně snižuje časovou náročnost na montáž systému.

AluVista – bezrámový zasklívací systém

Zasklívací systém bez svislých hliníkových dělících rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla o toušťce 6 mm jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, které umožňují posun křídel ve vodících kolejnicích. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí z prostoru lodžie či balkónu.

 

AluVerso – bezrámový zasklívací systém

Systémové řešení vychází z bezrámového systému AluVista. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice. Systém je určen především pro řešení atypických tvarůbalkónů a lodžií. Hlavní předností systému AluVerso je možnost pohybu skel přes roh kolejnice, tzn. že k jedné ze stran balkónu lze posunout a otevřít všechna skleněná křídla včetně bočních a dosáhnout tak totálního otevření zasklené plochy balkónu.

 

AluFlexi – bezrámový zasklívací systém

Systém je téměř shodný se systémem AluFlexi-rámový. Základem AluFlexi-bezrámový je využití čirého kaleného skla o tloušťce 6mm, díky jehož speciálnímu uchycení zde nejsou vertikální profily. Absenci vertikálních profilů zde nahrazuje silikonové těsnění. Samotný systém, pak budí dojem jednolité skleněné plochy.